Facebookinstagram

HAKKIMIZDA

KATMER UN KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

1995 yılında kurulan firma tamamen alman buhler teknolojisi ile donatılmıştır. Çoğu fabrika, maliyetli olması nedeniyle buğdayı kuru temizleme sistemi ile temizlemektedir. Fakat KATMER UN buğdayın tamamen yıkanıp temizlenmesi ile üretilmektedir. Yurtiçi ve yurt dışından en kaliteli buğdaylar alınıp stoklanmakta ve işlenmektedir. Öğütülen buğdaylar eleklerden geçirilip mikronlarına göre ayrılmakta, paketlenmeden önce ise kontrol eleklerinden geçirilip siperişe ve üretim emrine göre elde edilen ürünler paketlenerek strechlenir ve sevkiyat alanına alınır. Paketlenen ürünler titizlikle sevkiyat araçlarına yüklenerek müşterilere ulaştırılır. 
 
El değmeden tamamen otomatik makinelerde paketlenen unlar Türkiye'nin 4 bir tarafındaki satış noktalarına yollanmaktadır. Üretimin %90 kısmı ev hanımlarına yönelik ev tipi un üretimi içindir. Geniş pazarlama ve lojistik birimleri, bölge müdürlükleri ve illerdeki bayileri vasıtası ile Katmer un Türkiye'nin en ücra köşesine kadar ulaştırılmakta ve marketlerin raflarında son tüketici ile buluşmaktadır. 
 
1.500 ton un, 20.000 ton buğday stoklama kapasitesine sahiptir. Buğday girişinden un paketlemeye kadar uzanan her evre elektronik ortamda kumanda edilip kontrol edilmektedir. Katmer Un Türkiye çapında %8 pazar payına sahiptir. 
1
Katmer Un
Sincan Organize Sanayi Bölgesi Kazakistan cd. No:2 Sincan 6935 SİNCAN / ANKARA
0312 267 13 48
katmerun@katmerun.com.tr

Bilgi Toplumu Hizmetleri

© Katmer Un. 2018 tüm hakları saklıdır.
Facebookinstagram